Lightbot : Code Hour

Proglama Puzzle Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49.7 MB
  • Version 1.6.8
  • Dil İngilizce
  • Firma LightBot Inc
Puzzle ile çoçuklara proglamayı öğreten oyun

Puzzle ile çocukları birkaç dakika içinde kodlamayı öğreten uygulama

Lightbot: Kod Saati, programlama puzzle oyunu - oyun mekaniği düzeylerini çözmek için programlama mantığı kullanarak gerektiren bir oyun. Bu kısa teaser, oyuncuları, deneyimi az olan veya hiç olmayabilen programlamaya tanıtmak içindir. K-12 notlarından herhangi biri, oynayabilir, eğlenebilir ve gerçek programlama mantığını öğrenebilir!

Bir robotun kiremitleri aydınlatmaya ve komutları kullanarak düzeyleri çözmeye yönlendirmesiyle, Lightbot prosedürler, döngüler ve şartlar hakkında gerçek bir anlayış geliştirir.

Dünyadaki eğitimciler öğrencilerini programlama, kodlama ve Bilgisayar Bilimleri ile tanıştırırken öncelikle Lightbot'u kullanmayı seçiyorlar.

Lightbot: Kod Saati 20 seviyeleri içeriyor. Devam etmekte olan Lightbot: Programlama Bulmacaları, bir meydan okumadan daha fazlasını istemek için toplamak için 50 seviye ve 20 zorluklu yıldız içerir!

Lightbot'un bu sürümü İngilizce, Fransızca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, İspanyolca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Norveççe, Slovence, Rumence, Endonezyaca, Almanca, Lehçe, Danca, Hırvatça, Hollandaca, Slovakça, Çekçe, Yunanca, İtalyanca olarak oynanabilir , Japonca, Korece, Malayca, Tayca, Hintçe, İsveççe, Fince ve Macarca! Bir dil seçmek için ana ekrandaki ilişkili bayrak simgesini tıklamanız yeterlidir.

 Lightbot, birden fazla kaydetme yuvası ve birden fazla oyuncu için ayrı ilerleme izleme özelliğine sahiptir. Birden fazla oyuncu, kendi kaydetme yörelerinde kendi hızlarında ilerleyebilir ve aynı zamanda, tamamlanan seviyelerin sayısı, toplanan yıldız sayısı ve oyun tamamlamak için kullanılan genel komut sayısı üzerinde rekabet edebilir.

Daha Fazla Göster
Lightbot : Code Hour indir
DİĞER SÜRÜMLER